TK Slavia Radonice fb
REZERVACE

Soutěže smíšených družstev 2022

Věková kategorie: dospělí

14 - IV. třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTC Mladá Boleslav B
Tisknout
5
1
38:16
80:38
599:409
11
2
TK Benátky nad Jizerou B
Tisknout
5
0
40:5
83:15
563:231
10
3
TK SC Mladá Boleslav B
Tisknout
4
2
28:26
60:58
432:476
10
4
TO Sokol Nehvizdy
Tisknout
2
3
20:25
47:53
411:395
7
5
Spartak Průhonice
Tisknout
1
5
19:35
44:76
433:572
7
6
TJ Slavia Radonice
Tisknout
2
2
21:15
46:33
365:280
6
7
TK Mnichovo Hradiště B
Tisknout
0
6
5:49
13:100
183:623
6
8
volný los  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
30.04.2022 NT 08.05.
1
volný los Spartak Průhonice
0:0
 
 
 
2
TJ Slavia Radonice LTC Mladá Boleslav B
3:6
7:12
68:84
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Mnichovo Hradiště B TK Benátky nad Jizerou B
0:9
0:18
17:108
Zápis o utkání - oficiální
4
TK SC Mladá Boleslav B TO Sokol Nehvizdy
7:2
14:6
99:63
Zápis o utkání - oficiální
2
07.05.2022 NT 15.05.
5
TO Sokol Nehvizdy volný los
0:0
 
 
 
6
TK Benátky nad Jizerou B TK SC Mladá Boleslav B
7:2
15:5
112:57
Zápis o utkání - oficiální
7
LTC Mladá Boleslav B TK Mnichovo Hradiště B
9:0
18:0
108:20
Zápis o utkání - oficiální
8
Spartak Průhonice TJ Slavia Radonice
4:5
10:12
102:108
Zápis o utkání - oficiální
3
14.05.2022 NT 22.05.
9
volný los TJ Slavia Radonice
0:0
 
 
 
10
TK Mnichovo Hradiště B Spartak Průhonice
2:7
7:16
74:114
Zápis o utkání - oficiální
11
TK SC Mladá Boleslav B LTC Mladá Boleslav B
2:7
6:14
45:102
Zápis o utkání - oficiální
12
TO Sokol Nehvizdy TK Benátky nad Jizerou B
1:8
4:17
54:114
Zápis o utkání - oficiální
4
28.05.2022 NT 05.06.
13
TK Benátky nad Jizerou B volný los
0:0
 
 
 
14
LTC Mladá Boleslav B TO Sokol Nehvizdy
7:2
16:6
121:88
Zápis o utkání - oficiální
15
Spartak Průhonice TK SC Mladá Boleslav B
3:6
8:12
67:81
Zápis o utkání - oficiální
16
TJ Slavia Radonice TK Mnichovo Hradiště B
9:0
18:0
109:20
Zápis o utkání - oficiální
5
04.06.2022 NT 19.06.
17
volný los TK Mnichovo Hradiště B
0:0
 
 
 
18
TK SC Mladá Boleslav B TJ Slavia Radonice
5:4
11:9
74:80
Zápis o utkání - oficiální
19
TO Sokol Nehvizdy Spartak Průhonice
6:3
13:6
98:61
Zápis o utkání - oficiální
20
TK Benátky nad Jizerou B LTC Mladá Boleslav B
7:2
15:6
121:81
Zápis o utkání - oficiální
6
18.06.2022 NT 26.06.
21
LTC Mladá Boleslav B volný los
0:0
 
 
 
22
Spartak Průhonice TK Benátky nad Jizerou B
0:9
0:18
22:108
Zápis o utkání - oficiální
23
TJ Slavia Radonice TO Sokol Nehvizdy
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
24
TK Mnichovo Hradiště B TK SC Mladá Boleslav B
3:6
6:12
52:76
Zápis o utkání - oficiální
7
25.06.2022 NT 02.07.
25
volný los TK SC Mladá Boleslav B
0:0
 
 
 
26
TO Sokol Nehvizdy TK Mnichovo Hradiště B
9:0
18:0
108:0
Zápis o utkání - oficiální
27
TK Benátky nad Jizerou B TJ Slavia Radonice
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
28
LTC Mladá Boleslav B Spartak Průhonice
7:2
14:4
103:67
Zápis o utkání - oficiální