TK Slavia Radonice fb
REZERVACE

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

13 - IV. třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TC Realsport Nymburk C
Tisknout
5
1
38:16
83:42
620:463
11
2
TJ Slavia Radonice
Tisknout
5
1
33:21
70:46
536:432
11
3
LTC Roztoky u Prahy
Tisknout
4
2
31:23
63:49
515:410
10
4
TO Sokol Nehvizdy
Tisknout
3
3
27:27
61:59
500:497
9
5
LTC Houštka C
Tisknout
3
2
27:18
59:40
467:373
8
6
TJ Sokol Dolní Beřkovice
Tisknout
2
4
26:28
55:62
459:505
8
7
TK Mnichovo Hradiště C
Tisknout
1
4
15:30
32:60
284:402
6
8
Sokol Otradovice
Tisknout
0
6
10:44
24:89
301:600
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019 NT 5.5.2019
1
TO Sokol Nehvizdy TJ Slavia Radonice
4:5
8:11
66:86
Zápis o utkání - oficiální
2
Sokol Otradovice TK Mnichovo Hradiště C
2:7
4:14
45:88
Zápis o utkání - oficiální
3
TC Realsport Nymburk C TJ Sokol Dolní Beřkovice
8:1
17:3
113:58
Zápis o utkání - oficiální
4
LTC Houštka C LTC Roztoky u Prahy
6:3
12:6
92:65
Zápis o utkání - oficiální
2
4.5.2019 NT 12.5.2019
5
TJ Slavia Radonice LTC Houštka C
5:4
11:9
89:81
Zápis o utkání - oficiální
6
LTC Roztoky u Prahy TC Realsport Nymburk C
3:6
7:13
78:98
Zápis o utkání - oficiální
7
TJ Sokol Dolní Beřkovice Sokol Otradovice
7:2
14:6
99:67
Zápis o utkání - oficiální
8
TK Mnichovo Hradiště C TO Sokol Nehvizdy
2:7
5:14
62:100
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2019 NT 26.5.2019
9
TK Mnichovo Hradiště C TJ Slavia Radonice
2:7
4:14
53:85
Zápis o utkání - oficiální
10
TO Sokol Nehvizdy TJ Sokol Dolní Beřkovice
5:4
12:9
97:77
Zápis o utkání - oficiální
11
Sokol Otradovice LTC Roztoky u Prahy
2:7
5:14
57:104
Zápis o utkání - oficiální
12
TC Realsport Nymburk C LTC Houštka C
7:2
15:8
121:93
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019 NT 9.6.2019
13
TJ Slavia Radonice TC Realsport Nymburk C
3:6
8:13
90:104
Zápis o utkání - oficiální
14
LTC Houštka C Sokol Otradovice
9:0
18:0
108:27
Zápis o utkání - oficiální
15
LTC Roztoky u Prahy TO Sokol Nehvizdy
7:2
14:5
105:59
Zápis o utkání - oficiální
16
TJ Sokol Dolní Beřkovice TK Mnichovo Hradiště C
8:1
16:3
100:42
Zápis o utkání - oficiální
5
8.6.2019 NT 16.6.2019
17
TJ Sokol Dolní Beřkovice TJ Slavia Radonice
2:7
5:14
60:95
Zápis o utkání - oficiální
18
TK Mnichovo Hradiště C LTC Roztoky u Prahy
3:6
6:12
39:72
Zápis o utkání - oficiální
19
TO Sokol Nehvizdy LTC Houštka C
3:6
8:12
71:93
Zápis o utkání - oficiální
20
Sokol Otradovice TC Realsport Nymburk C
1:8
2:17
37:110
Zápis o utkání - oficiální
6
15.6.2019 NT 23.6.2019
21
TJ Slavia Radonice Sokol Otradovice
6:3
12:7
91:68
Zápis o utkání - oficiální
22
TC Realsport Nymburk C TO Sokol Nehvizdy
3:6
8:14
74:107
Zápis o utkání - oficiální
23
LTC Houštka C TK Mnichovo Hradiště C
0:0
 
 
 
24
LTC Roztoky u Prahy TJ Sokol Dolní Beřkovice
5:4
10:8
91:65
Zápis o utkání - oficiální
7
22.6.2019 NT 29.6.2019
25
LTC Roztoky u Prahy TJ Slavia Radonice
0:0
 
 
 
26
TJ Sokol Dolní Beřkovice LTC Houštka C
0:0
 
 
 
27
TK Mnichovo Hradiště C TC Realsport Nymburk C
0:0
 
 
 
28
TO Sokol Nehvizdy Sokol Otradovice
0:0